Facebook widget Vouchery i promocje OSK PERFECT widget OSK Perfect - widget

Ośrodek Szkolenia Kierowców „PERFECT”
uczy bezpiecznej jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „PERFECT" funkcjonuje od 2002 roku. Wyróżnia nas niezwykła troska o przyszłych kierowców. Uczymy tak, byś nie tylko zdał egzamin, ale przygotował się do bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym. Nasza nauka nie kończy się na egzaminie. Do nas trafiają Ci, którzy chcą nauczyć się jeździć, a nie tylko zdać i zapomnieć. Stwarzamy wyjątkowo komfortowe warunki.

Kończąc naukę w naszym ośrodku zdobywasz
kompleksowe umiejętności w zakresie:

  • obsługi pojazdu mechanicznego,
  • poprawnej techniki kierowania pojazdem mechanicznym,
  • znajomości obowiązujących przepisów ruchu drogowego,
  • zachowania się w różnych sytuacjach drogowych,
  • zasad udzielania pierwszej pomocy.

Prowadzimy kursy obejmujące cały niezbędny zakres materiału oraz lekcje dodatkowe.

Uczymy więcej, niż inne szkoły, bo chcemy byś był dobrym kierowcą, swobodnie poruszał się w przepisach i opanował do perfekcji praktyczną umiejętność jazdy. Każdy kurs kończy się egzaminem wewnętrznym – identycznym jak egzamin państwowy.


Oferujemy kursy podstawowe,
przyśpieszone, uzupełniające
i jazdy doszkalające

Wczasy z prawem jazdy Krosno PERFECT obejmują zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia teoretyczne i praktyczne, materiały dydaktyczne oraz wewnętrzny egzamin teoretyczny i praktyczny.

Udział w prowadzonych przez nas szkoleniach gwarantuje doskonałe przygotowanie merytoryczne i praktyczne do egzaminów państwowych.

Instruktorzy z powołania

Nasza kadra to dwunastu najlepszych fachowców, którzy są mocno zaangażowani w naukę bezpiecznej jazdy. Utalentowani, solidnie przygotowani, z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem, rozpoczynający każdy kurs z pozytywnym nastawieniem.

Od zawsze perfekcjonista. Jako instruktor wybierał najtrudniejsze trasy, nie po to, by przerazić i zniechęcić, ale by perfekcyjnie przygotować do egzaminu. Wymagał też ciągle od siebie, dlatego zajął się zarządzaniem. Przesiadł się z samochodu na duży okręt, którym trzeba umiejętnie sterować. Załoga go docenia.

Grzegorz WŁAŚCICIEL

Artur-instruktor_9
Ma tak imponującą wiedzę, że wszyscy go podziwiają. Mógłby recytować kodeks drogowy, ale tego nie robi. Przekazuje informacje w najłatwiej przyswajalny sposób – poprzez przykłady, które łatwo zwizualizować i poprzez własne doświadczenie.

Artur INSTRUKTOR / WYKŁADOWCA

Znajdzie sposób na każdego. To psycholog, nauczyciel, świetny kierowca i przemiły człowiek. Z każdym pracuje inaczej, metody dostosowuje do indywidualnych potrzeb. Szybko Cię rozgryzie, potem już pójdzie z górki. Pokochasz jazdę samochodem.

Krzysztof INSTRUKTOR / WYKŁADOWCA

To prawdziwy fachowiec. Kiedy inni czytają książki i oglądają slajdy o pierwszej pomocy, on działa. Przekaże Ci praktyczną wiedzę, dzięki której nie tylko zdasz egzamin, ale i nie będziesz bał się reagować, pomagać. Pokaże Ci jak być zdecydowanym w działaniu.

Łukasz RATOWNIK


Kamil-instruktor
Wie, co zrobić, by kursant zaprzyjaźnił się ze sprzęgłem, nie bał się ruszania i zmiany biegów. By nie paraliżował go strach przed skrzyżowaniem. Uczy tak, że nauka staje się przyjemna, a na egzamin czeka się z niecierpliwością.

Kamil INSTRUKTOR

Mówią, że kobieta instruktor najlepiej zrozumie kobietę. Ta instruktorka rozumie też mężczyzn. Potrafi nauczyć każdego, kto jej zaufa. Ma w sobie nieograniczoną cierpliwość, mnóstwo spokoju i ogromną wiedzę. Obala stereotypy „baby za kierownicą”.

Krystyna INSTRUKTOR

Ma tak ciepły głos, że nawet jak wytyka błędy, to robi to z ojcowską troską. Delikatny, a jednocześnie rzeczowy i konkretny. Łatwo poznać jego kursantów na egzaminie, mają wymalowany spokój na twarzy.

Maciek INSTRUKTOR

Siedzi za kółkiem odkąd pamięta. Potrafi mistrzowsko wykonywać wszystkie manewry drogowe i chętnie prezentuje je kursantom. Uważa, że wszystkiego można się nauczyć, nawet parkowania „na kopertę”. Będzie ćwiczył z Tobą do skutku.

Jacek INSTRUKTOR


Rozładowuje stres błyskotliwym dowcipem. Ma duże poczucie humoru, uważa że lęk i nerwy to najgorszy wróg kierowcy. Działa jak czarodziej, rozluźnia atmosferę, uczy koncentracji. Skupiasz się na drodze, lęki zostawiasz za drzwiami.

Marek INSTRUKTOR

Nie lubi brawury, ryzyka na drodze i naginania reguł. To od niego nauczysz się bezpiecznej jazdy. Jest w tym najlepszy. Twój spokój, opanowanie, przewidywanie sytuacji na drodze zaprocentuje na egzaminie, masz dużą szansę zdać za pierwszym razem.

Krzysztof INSTRUKTOR

Zawsze pogodny, uśmiechnięty, otwarty na pytania – wszystko wyjaśni, niczego nie pominie, nie zlekceważy. Nie ma dla niego trudnych pytań. Ma wypisane na twarzy – nie bój się pytać, jestem po to, by prostować najbardziej kręte drogi, jedziemy do celu razem.

Mateusz INSTRUKTOR

dig
Spokojny i konsekwentny - nie umknie mu żaden szczegół. Cierpliwość i opanowanie to jego najważniejsze atuty - o swój egzamin nie musisz się martwić.

Józef INSTRUKTOR


Propagujemy również sport

Wiemy co to znaczy oddawać się pasji, dlatego popieramy zaangażowanie sportowców, którzy zdeterminowani osiągają sukcesy.

Wspieramy dwie drużyny piłkarskie

Płomień Zmiennica - w obecnym sezonie walczy w "A" klasie

Prawko-Perfect - w obecnym sezonie zdobyła v-ce Mistrzostwo I ligi oraz Puchar Ligi KALH w Krośnie