Facebook widget Vouchery i promocje OSK PERFECT widget OSK Perfect - widget

Opinie

Wczasy z prawem jazdy Krosno opinie Zobacz jak nas oceniają sami kursanci

  • Krosno jest przepięknym małym miastem. Ludzie są bardzo życzliwi. Pokoje naprawdę stylowo urządzone i czyste. Był nawet internet poprzez Wi-Fi więc można było sprawdzać maile czy wgrywać zdjęcia z wycieczek na Facebooka (…) Kurs bardzo intensywny. Po zajęciach zwiedzaliśmy miasto oraz jeździliśmy na wycieczki po okolicy (…) Sam egzamin był dla mnie dużym stresem. Jestem bardzo nerwową osobą - psycholog mówiła, że jestem neurotyczką. Wszystko jednak poszło dobrze i zdałam za pierwszym razem. Czytaj wiecej »
  • Pierwszy raz byłem w Krośnie i pierwszy raz siedziałem za kółkiem. Udał się zarówno wypoczynek (miasto robi wrażenie, okolice są równie piękne), jak i sam kurs. Prawko zdane za pierwszym razem. Świetne warunki, najlepsi nauczyciele, wiedzą jak podejść do zestresowanych osób, a do tego cudowne miejsce, które na pewno sprzyja dobremu nastawieniu.
  • Miałam za sobą kilka niezdanych egzaminów, złe wspomnienia co do kursów. Nerwowi instruktorzy, gonitwa, brak czasu, nerwy, kolejne koszty i tak dalej. Do Ośrodka „Perfect” trafiłam z polecenia. Moja zła passa się skończyła. Trafiłam na bardzo cierpliwego instruktora, który świetnie tłumaczył, w końcu poczułam, że to ma sens i że mam szansę zdać. W hotelu odpoczęłam, byłam poza codzienną gonitwą, praca – dom, praca – dom i w międzyczasie kursy. Mogłam skupić się całkowicie na nauce. Wiem, że to pomogło, bo zdałam.

Podobał Ci się kurs? Napisz opinię

Jesteś zadowolony z kursu, zdałeś egzamin, a do tego wypocząłeś w pięknym miejscu, poznałeś urokliwe zakątki Bieszczad? Podziel się z innymi swoim doświadczeniem. To może właśnie dzięki Tobie, ktoś inny zda egzamin i spełni się jego wielkie marzenie.

Imię i nazwisko lub pseudonim
Adres email (wymagane)
Twoja opinia

Dozwolone pliki tylko z rozszerzeniem: jpg|png|pdf|bmp|gif - oraz ich maksymalna waga to 2MB