YouTube widget Facebook widget Vouchery i promocje OSK PERFECT widget OSK Perfect - widget

Opinie

Wczasy z prawem jazdy Krosno opinie Zobacz jak nas oceniają sami kursanci

 • Krosno jest przepięknym małym miastem. Ludzie są bardzo życzliwi. Pokoje naprawdę stylowo urządzone i czyste. Był nawet internet poprzez Wi-Fi więc można było sprawdzać maile czy wgrywać zdjęcia z wycieczek na Facebooka (…) Kurs bardzo intensywny. Po zajęciach zwiedzaliśmy miasto oraz jeździliśmy na wycieczki po okolicy (…) Sam egzamin był dla mnie dużym stresem. Jestem bardzo nerwową osobą - psycholog mówiła, że jestem neurotyczką. Wszystko jednak poszło dobrze i zdałam za pierwszym razem. Czytaj wiecej »
 • Elżbieta
  Witam serdecznie. Jestem po kursie "Wczasy i Prawko w 15 dni", zakończonym zdanym egzaminem za pierwszym podejściem. To był intensywny, ale jakże skuteczny czas. Fachowo wyłożona teoria z pierwszą pomocą i codzienne jazdy po 2-3 godziny. Bardzo DZIĘKUJĘ Krysi i Maćkowi, pod których okiem poznawałam tajniki prawidłowej (przepisowej) jazdy - jesteście THE BEST Śmiało mogę stwierdzić, że cała Kadra Instruktorów pod wodzą Pana Grzegorza jest niesamowita - to Spece przez wielkie "S". Wiedza, umiejętność jej przekazywania, komunikatywność, otwartość, cierpliwość i poczucie humoru - nic dodać, nic ująć. W razie potrzeby Pan Grzegorz zawsze służył pomocą. To była najlepsza decyzja - polecam Wszystkim, którzy nastawieni są na zdobycie wymarzonego prawka jazdy. Teraz czekam już tylko na możliwość jego odbioru i w trasę... szerokiej drogi Jeszcze raz DZIĘKUJĘ, życząc dużo zdrowia!
  Elżbieta
 • Mateusz
  Pierwszy raz byłem w Krośnie i pierwszy raz siedziałem za kółkiem. Udał się zarówno wypoczynek (miasto robi wrażenie, okolice są równie piękne), jak i sam kurs. Prawko zdane za pierwszym razem. Świetne warunki, najlepsi nauczyciele, wiedzą jak podejść do zestresowanych osób, a do tego cudowne miejsce, które na pewno sprzyja dobremu nastawieniu.
  Mateusz
 • Agnieszka

  Miałam za sobą kilka niezdanych egzaminów, złe wspomnienia co do kursów. Nerwowi instruktorzy, gonitwa, brak czasu, nerwy, kolejne koszty i tak dalej. Do Ośrodka „Perfect” trafiłam z polecenia. Moja zła passa się skończyła. Trafiłam na bardzo cierpliwego instruktora, który świetnie tłumaczył, w końcu poczułam, że to ma sens i że mam szansę zdać. W hotelu odpoczęłam, byłam poza codzienną gonitwą, praca – dom, praca – dom i w międzyczasie kursy. Mogłam skupić się całkowicie na nauce. Wiem, że to pomogło, bo zdałam.

  Agnieszka
 • Maciej
  Jestem bardzo zadowolony z odbytego przeze mnie turnusu Wczasy i Prawko w 15 dni i przeszczęsliwy ze zdania prawa jazdy za pierwszym razem. Ma Pan bardzo dobrych i fajnych instruktorów. Muszę pochwalić również obsługę w hotelu Śnieżka. Niestety nie posiadam konta na Facebooku i nie będę mógł napisać tam referencji. Natomiast będę polecał szkołę PERFECT osobiście wszystkim swoim znajomym. Pozdrawiam serdecznie i życzę jeszcze większych sukcesów.
  Maciej
 • Adrian
  Wczoraj udało mi się zdać egzamin za 1 razem. Instruktor Kamil przygotował mnie - profesjonalnie podchodząc do swoich obowiązków. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że da radę podczas wczasów w 2 tygodnie zostać odpowiednio przygotowanym. Zachęcam i pozdrawiam.
  Adrian
 • Marek

  Pełen profesjonalizm!! Przyjeżdżając tutaj, byłem bardzo wystraszony, byłem po dwóch wypadkach za pasażera, 160km/h czołowo, pierwszy dzień na mieście był dla mnie koszmarem, wszystkie auta nadjeżdżające z przodu i mijające mnie, zwłaszcza ciężarowe, powodowały strach, ucieczkę na prawo i hamowanie. Uciekałem z miasta, i wtedy pani instruktor Krystyna, powiedziała "znam to, przełamiemy to" , teorie miałem wyuczoną a na nie pewne pytania wiedzą pomógł pan Grzegorz, na mieście pan Józef i pani Krystyna, spędziłem w tym ślicznym mieście zaledwie 27godzin, teorie i miasto zdaję za 1 podejściem Coś co było nie możliwe, po stresie pourazowym i strachu który mnie ogarniał, stało się formalnością. Dziękuję za pomocną dłoń, pełen szacunek i polecam każdemu Krosno Perfect p.Grzegorz p.Józef i przede wszystkim p.Krystyna DZIEKUJĘ

  Marek

Podobał Ci się kurs? Napisz opinię

Jesteś zadowolony z kursu, zdałeś egzamin, a do tego wypocząłeś w pięknym miejscu, poznałeś urokliwe zakątki Bieszczad? Podziel się z innymi swoim doświadczeniem. To może właśnie dzięki Tobie, ktoś inny zda egzamin i spełni się jego wielkie marzenie.

  Imię i nazwisko lub pseudonim

  Adres email (wymagane)

  Twoja opinia

  Dozwolone pliki tylko z rozszerzeniem: jpg|png|pdf|bmp|gif - oraz ich maksymalna waga to 2MB